Pyszna Polska

zdjecie2

NAWIGACJA PO GASTRONOMICZNEJ I HOTELARSKIEJ MAPIE POLSKI

 WROCŁAW, HALA STULECIA, 2–4 CZERWIEC 2017

 Tragi to niezwykłe wydarzenie, które w jednym miejscu zgromadzi zarówno przedstawicieli wiodących firm z kraju i z zagranicy, znakomitych fachowców, branżowe autorytety oraz gwiazdy i prominentów.

Zapraszamy na niezwykłe wydarzenie, które zmieni gastronomiczny i hotelarski obraz Polski. Targi „Pyszna Polska 2017” wyznaczą kierunki i standardy rozwoju oraz  smaku na kolejne lata.

zdjecie

Gastronomia jako jeden z głównych motywów przewodnich pojawi się na targach w wielu odsłonach. Na targach zaprezentują się właściciele restauracji, hoteli, pensjonatów, szefowie kuchni, producenci żywności, producenci i dystrybutorzy sprzętu, wyposażenia dla gastronomii i hotelarstwa; firmy cateringowe oraz wielu innych wystawców z wszelkich obszarów obsługujących HoReCA.

„Pyszna Polska 2017” to wydarzenie z bogatym programem, specjalnymi strefami pokazowymi i konkursami oraz oryginalnymi wyspami tematycznymi.

Pyszna Polska łączy charakter tragów branżowych oraz eventu z niezwykłą ofertą spędzenia wolnego czasu, nieograniczoną możliwością odbycia osobistych rozmów, zasięgnięcia porad specjalistów i uwiecznienia swojej marki.

Doceńmy walory Polski, poznając lepiej jej bogactwo kulinarne i hotelarskie. Pokażmy Europie naszą wartość i dotrzyjmy do nowych odbiorców!

zdjecie3

Odwiedź stronę: www.wroctargi.pl i polub nas na Facebooku!Kategorie:Imprezy winiarskie, Kulinaria, Współpraca

Tagi: , , , ,

1 reply

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: