Białe Czerwone – Festiwal Wina Polskiego

Jeśli jeszcze nie wiecie jak spędzić niedzielę i poniedziałek, to mamy propozycję nie do odrzucenia. W dniach 24 i 25 czerwca odbędzie się w Fortecy Kręglickich (Warszawa) Festiwal Wina Polskiego BIAŁE CZERWONE czyli kolejne wydarzenie promujące wyjątkowość polskich win.

34208049_390118591505789_1082142797210845184_o

Festiwal tworzą entuzjaści wina dla entuzjastów wina. Odnajdą się tam wszyscy, którzy cenią sobie to co wyprodukowane w Polsce lub ci, którzy dopiero chcą je poznać. Na Festiwalu będzie można poszerzyć swoją wiedzę na temat polskich winnic i kultury winiarskiej naszego kraju.

Na Festiwalu będziemy też my, ze swoim stoiskiem. Stowarzyszenie Kobiety i Wino pojawi się ze specjalnym zadaniem – promowania enoturystyki w Polsce. Stworzyłyśmy na tę okazję mapę, na której znajdują się te miejsca na winnej mapie Polski, które chcemy szczególnie polecić. Zaprosimy Was do 22 miejsc w całym kraju, które zaoferują Wam wino, edukację o nim, odpoczynek i cudowne widoki połączone z wieloma innymi atrakcjami. Zatem zapraszamy na nasze stoisko po porady i wskazówki 😉

Poniżej mapa oraz linki do poszczególnych miejsc:

MEnol29_06

 

1. Winnica Turnau | https://www.winnicaturnau.pl/pl/

2.  Pałac Mierzęcin | https://www.palacmierzecin.pl

3. Winnica Pod Lubuskim Słońcem | http://podlubuskimsloncem.pl

4. Stara Winna Góra | http://www.winnydworek.pl

5. Winnica KINGA | http://www.winnicakinga.pl

6. Winnica Jakubów | http://www.winnicajakubow.pl (strona w budowie)

7. Hotel Willa Odkrywców | http://www.willaodkrywcow.pl

8. Hotel Niemcza | http://www.hotelniemcza.pl

9. Hople | https://www.hople.pl

10. Villa Elise Park Pension | http://villaelise.pl

11. Głęboczek Vine & SPA | http://www.gleboczek.pl/#!/strona-glowna/

12. Pstrąg Ojcowski | http://pstragojcowski.pl

13. Winnica Wieliczka | http://www.winnicawieliczka.com

14. Dwór Sieraków | http://www.dworsierakow.pl/pl/

15. Koziarnia i Ogień | http://www.ekoagro.pl

16. Winnica Zadora | http://www.winnica-zadora.pl

17. Winnica Chodorowa | http://www.winnicachodorowa.pl/

18. Winnica Spotkaniówka | http://www.polomia.pl

19. Winnica Dwie Granice | http://www.winnicadwiegranice.pl

20. Dwór Kombornia | http://www.dworkombornia.pl/pl/

21. Winnica Płochockich | http://winnicaplochockich.pl

22. Dwór Sanna | http://www.dworsanna.pl

 

Więcej informacji o Festiwalu oraz program TUTAJ.

 

O Festiwalu w skrócie:

co? BIAŁE CZERWONE Festiwal Wina Polskiego

gdzie? Forteca Kręglickich, Warszawa | mapa

kiedy? 24-25 czerwca 2018 (25.06. to dzień dla branży)

bilety? 10 zł, płatne przy wejściu

wydarzenie i harmonogram? TUTAJ

 

Do zobaczenia!



Kategorie:Gdzie na wino?, Imprezy winiarskie, Wino polskie

Tagi: , , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: