E-przewodnik enoturystyczny – Jasło i okolice

Mamy dla Was zaproszenie jakiego jeszcze nie widzieliście – ciekawy i praktyczny e-przewodnik enoturystyczny po Jaśle i okolicy, przygotowany przez Jasielskie Stowarzyszenie Winiarzy Vinum pro Cultura we współpracy z EnoPortalem. W przewodniku znajdziecie wszystko czego może potrzebować enoturysta: mapy, opisy winnic, charakterystykę regionu, praktyczne wskazówki i gotowe pomysły na wycieczki. Nasz e-przewodnik to multimedialny PDF, w którym znajdziecie wszystkie, niezbędne informacje przedstawione w prosty i przystępny sposób. Przewodnik zawiera wiele odnośników wzbogacających zawarte w nim treści i ułatwiających jego użytkowanie. To nowoczesne opracowanie idealne dla tych, którzy kochają wino i podróże.

Mamy nadzieję, że takie zaproszenie nie tylko przekona Was o tym, że warto do nas przyjechać, ale również będzie pomocne w czasie eno-wycieczek.

W przewodniku znajdziecie między innymi:

– multimedialne mapy

– opisy wszystkich winnic w regionie

– propozycje gotowych tras enoturystycznych

– charakterystykę regionu

– porady i wskazówki

– niezbędnik enoturystyczny.

E-przewodnik enoturystyczny Jasło i okolice do pobrania na stronie JSW:

http://winiarzejaslo.pl/artykul/202/jaslo_i_okolice__eprzewodnik_enoturystyczny.

Do zobaczenia w Jaśle!

Multimedialny e-przewodnik enoturystyczny Jasło i okolice został przygotowany przez Jasielskie Stowarzyszenie Winiarzy Vinum pro Cultura, w ramach realizacji zadania publicznego z zakresu turystyki i krajoznawstwa, współfinansowanego ze środków budżetu Miasta Jasła.

Przewodnik został opracowany przez EnoPortal.pl, zawiera propozycje tras enoturystycznych przygotowane przez Winnicomanię i BikeTrip.

Poniższy plik należy otwierać w aplikacji Adobe Acrobat reader  lub innej, która obsługuje format PDF. Do poprawnego działania wszystkich, zawartych w e-przewodniku odnośników niezbędne jest połączenie z Internetem.Kategorie:Gdzie na wino?

Tagi:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: