III Ogólnopolski Kongres Kobiecej Przedsiębiorczości

Kongres Kobiecej Przedsiębiorczości organizowany przez Akademię Kobiecej Przedsiębiorczości to cykliczne, coroczne wydarzenie skupiające przedsiębiorcze kobiety z całego kraju i zagranicy. To wydarzenie nie tylko dla kobiet prowadzących firmy, ale również dla tych, które myślą o nowej drodze biznesowej. Celem przedsięwzięcia jest dzielenie się wiedzą biznesową i ekonomiczną. Edukacja przedsiębiorczości w naszym regionie jest potrzebą społeczną, na którą Akademia odpowiada. Jaki będzie tegoroczny III Ogólnopolski Kongres Kobiecej Przedsiębiorczości? Kto i z jakim tematem pojawi się na scenie? Kiedy i gdzie spotkasz ekspertów z zakresu cyfrowej przedsiębiorczości?
Jaki będzie tegoroczny III Ogólnopolski Kongres Kobiecej Przedsiębiorczości?
Tegoroczny Kongres odbędzie się pod hasłem „Era cyfrowej przedsiębiorczości”. Kompetencje cyfrowe są kluczowe dla rozwoju przedsiębiorczości. Unia Europejska przygotowała na najbliższą dekadę wsparcie dla cyfrowych przedsiębiorstw. Zgodnie z kompasem cyfrowej dekady u UE będą rozwijane 4 najważniejsze kierunki.

Umiejętności – tutaj nacisk kładziony będzie na doskonalenie cyfrowych kompetencji oraz wzrost równowagi w zawodach ICT (technologie informacyjno-komunikacyjne).
Bezpieczna i zrównoważona infrastruktura cyfrowa – w tym obszarze przedsiębiorcy mogą korzystać z jeszcze lepszych rozwiązań chmurowych oraz wdrażać nowoczesne rozwiązania w zakresie przetwarzania danych.
Cyfryzacja usług publicznych – przedsiębiorstwa wytwarzają ponad 70 proc. PKB. Sektor publiczny nie funkcjonowałby bez przedsiębiorców. Jednak przedsiębiorcy to przede wszystkim obywatele, którzy chcą korzystać z usług cyfrowych w administracji publicznej.
Era cyfrowej przedsiębiorczości – według danych z UE 75 proc. przedsiębiorstw europejskich powinno korzystać z chmury, AI oraz dużych zbiorów danych. Do 2030 roku zakłada się, że ponad 90 proc. sektora MŚP osiągnie co najmniej podstawowy poziom wdrożenia technologii cyfrowych w swoich firmach.
Kub bilet na Kongres Kobiecej Przedsiębiorczości
Dlatego organizatorzy postanowili skoncentrować się na „Erze cyfrowej przedsiębiorczości” oraz wesprzeć przedsiębiorcze kobiety i nie tylko w zdobyciu cyfrowych kompetencji oraz wdrożeniu nowoczesnych technologii cyfrowych w ich firmach.

Kto i z jakim tematem pojawi się na scenie?
W tym roku wystąpią zaproszeni goście z całego kraju. Wśród Gości Specjalnych znajdą się eksperci IT, profesorowie najlepszych polskich uczelni technicznych oraz specjaliści od legislacji w zakresie transformacji cyfrowej.

Wysłuchacie 7 wartościowych prelekcji wygłoszonych przez najlepszych ekspertów z dziedziny biznesu, IT, sztucznej inteligencji, e-commerce, rozwoju, planowania wdrożeń technologii cyfrowych w firmach, skutecznego pisania w sieci, SEO czy zdrowia. Wszystkie tematy układają się w spójną całość i będą poruszane wokół tematu przewodniego tj. „Era cyfrowej przedsiębiorczości”

Szczegółowy program III Ogólnopolskiego Kongresu Kobiecej Przedsiębiorczości:

16:30 rejestracja uczestników

17:00 – 19:30 prelekcje

19:30 – 20:15 panel dyskusyjny

20:15 – 20:45 niespodzianka

20:45 – 21:00 losowanie nagród

Więcej szczegółów i bilety znajdziesz TUTAJ

STOWARZYSZENIE KOBIETY I WINO JEST PARTNEREM WYDARZENIAKategorie:Współpraca, Zapowiedzi

Tagi: ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: