Rebranding Stowarzyszenia Kobiety i Wino

Szanowni Państwo
prezentujemy nową odsłonę naszego logotypu!
Odświeżamy markę, którą tworzymy już ponad 9 lat.

Przeczytajcie o wizji Stowarzyszenia oraz o autorce naszej nowej identyfikacji wizualnej.


Wizja

Stowarzyszenie Kobiety i Wino to ogólnopolska organizacja kobieca, która edukuje o winie, promuje wartościowy styl życia oraz aktywizuje przedsiębiorczość kobiet.

🍷 Jesteśmy pierwszą i jedyną tego typu organizacją w Polsce.

🍷 Jesteśmy liderkami w branży winiarskiej.

🍷 Tworzymy dynamiczną, pełną energii społeczność kobiet, które pragną się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności oraz wzajemnie się inspirować.

🍷 Tworzymy społeczność kobiet, którą wiążą wspólne wartości. Naszym spoiwem są spotkania, wspólne przedsięwzięcia, relacje i… oczywiście wino.

Głównym celem, który stawiamy w swoich założeniach jest rozwój wiedzy enologicznej, odkrywanie filozofii wina w jego aspektach kulturowych, kulinarnych, prozdrowotnych i wzbogacających jakość życia.

Nie ma znaczenia, czy jesteś zawodowo związana z winem, czy nie. Każda kobieta, której bliska jest idea Stowarzyszenia, może być Członkinią naszej organizacji.


Logotyp

Logotyp Stowarzyszenia Kobiety i Wino symbolizuje dynamiczną, pełną energii społeczność kobiet, które łączy zamiłowanie do wina oraz chęć zgłębiania jego tajników. Zgodnie z wizją, jesteśmy liderkami organizacji kobiecych i jedyną o tym profilu (działamy od 2012 roku, rejestracja w roku 2013).

Jedna z naszych członkiń, praktykująca Ajurwedę opisała je tak:
„nowe logo odczytać można również jak fazę księżyca czyli kierunek biodynamiki, zdrowia i życia w zgodzie z naturą, czerpania z niej wiedzy…”

Kolorystyka głównego logo:

Granatowy ma identyfikować profesjonalizm i ponadczasową elegancję.
Czerwony – pokazuje siłę i energię, ambicję i odwagę, działanie, a jednocześnie bezpieczeństwo.Autorka logotypu


Autorką nowego logotypu Stowarzyszenia jest nasza członkini, Justyna Karolina Gałązka.

Absolwentka Projektowania Graficznego na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Stypendystka Prezydenta Wrocławia w Dziedzinie Kultury i Sztuki za Szczególne Osiągnięcia Artystyczne. Na co dzień tworzy grafiki, ilustracje i obrazy oraz projekty graficzne Polskich marek.

Zajmuje się również fotografią.

Brała udział w 53 indywidualnych i zbiorowych wystawach grafiki, malarstwa, fotografii oraz książki artystycznej w Polsce i za granicą.

Jej grafiki i obrazy znajdują się w kolekcjach prywatnych, galeryjnych oraz muzealnych w Szwajcarii, Holandii, Hiszpanii, Portugalii, we Włoszech, w Polsce, Niemczech, Norwegii, na Ukrainie, w USA, Mongolii i Australii. Sztuką zajmuje się już ponad 20 lat, a w 2015 r. wypromowała swoją własną markę @Galaz Creative Design.
Jej prace można zobaczyć na https://www.galazdesign.com/.

W wolnych chwilach, podróżuje, fotografuje i prowadzi bloga kulinarnego. Miłośniczka sztuki, designu, literatury, przyrody, fotografii, kulinariów, podróży i wina. Fascynuje się książką i ilustracją dziecięcą. Jej mieszkanie zapełnione jest obrazami, książkami i winem.

Uwielbia gorące Włochy, szeleszczące Węgry i zieloną Słowenię. Podczas wypraw wraz ze swoim narzeczonym łączą to wszystko w jedną całość doprawiając do smaku kieliszkiem wina ze zwiedzanych winnic 🙂

Każda ich wyprawa pełna jest aromatów, kolorów i obrazów. Wszystkie wspomnienia zamyka w fotografiach, a inspiracje przekłada na obrazy.


Już wkrótce rozpoczynamy projekt naszej nowej strony internetowej.
Stay tuned!


Tekst

Renata Targosz
Prezes Stowarzyszenia Kobiety i Wino od roku 2019 (w roku 2022 wybrana na drugą kadencję).
Z gastronomią związana od 25 lat. Od 2013 roku prowadzi wraz z mężem wyróżnianą w przewodniku Michelin krakowską restaurację ZaKładka Bistro de Cracovie.
Więcej TUTAJ.


Stowarzyszenie Kobiety i WinoKategorie:Uncategorized

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: